Saç Kaynağı Modelleri
Boncuk Kaynak

Sach ® saç kaynak merkezi ultra lüks gerçek insan saçı ile hazırlanmış, 1. sınıf doğal boncuk kaynak ve saç kaynakları ile boncuk kaynağı yada diğer adıyla halka kaynak uygulamasının konfor ve rahatlını profesyonel saç kaynak uzmanlarımızın deneyimli ellerinden sunar.

Boncuk kaynak saç kaynak çeşitletirinin içerisinde en pratik ve sağlıklı kullanıma sahip özellikteki boncuk kaynak yapılması beceri ve dikkat gerektiren bir saç kaynağı uygulamasıdır.

Boncuk Kaynak nedir Halka kaynak nedir? Her ikisi de aynı saç kaynak uygulama çeşidi halka kaynak uygulamasını halk arasındaki ismi boncuk kaynağı dır.

Boncuk Kaynak
Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır ?

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır sorusu saç kaynağı yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak ile sorulmaktadır. Boncuk kaynak mikro halkaların içerisnden tığ yardımı ile kullanıcın saçına yapılacak olan kaynak saçlar iç içe geçirilerek özel bir boncuk kaynak pensesi ile sıkıştırılma yöntemi ile yapılmaktadır. Bunu size saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık tarafından yapılmakta olan boncuk kaynak uygulaması video ile izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın