Sach® Saç Kaynak Merkezi

Saç Kaynağı Yaptırmadan Saç Kaynak Çeşitleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Saç Kaynak

Dünya üzerinde kadın erkek ilişkilerinde ve sosyal yaşamda sosyal statü sembolü birçok simge vardır, kadınlarda güzellik kadının statüsünü her zaman belirleyici unsur olmuştur. Kadını güzel kılan en önemli doğal kozmetiği ise Uzun  Saçlar olmuştur.

Kadın erkek ilişkilerinde dış görünüş ilk intibada çok önemli bir yere sahiptir ve saçları güzel olan her insan karşı cins tarafından çekici bulunur. Bu yüzden her kadının sağlıklı ve pırıl pırıl uzun saçlar rüyasıdır, fakat ne yazık ki kuaför işlemleri, sık boyama ve farklı nedenlerden dolayı her zaman uzun saçlara sahip olabilmek mümkün olmamaktadır. Uzun saçlara sahip olmak için yeterli zamanı olmayan kişiler için en kestirme yok Saç Kaynak sistemlerinden yararlanmak ve saç kaynağı yaptırmaktır.

Peki, saçlarınızı uzatmak ya da dolgunlaştırmak için saç kaynağı yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? Saçınızın yapısına uygun doğru saç kaynağı seçimini saç kaynak uzmanınız ile doğru şekilde yapmak önemlidir. Saç kaynakları hakkında bu sayfalarda sizlere saç uzatma ve saç yoğunlaştırmada dünya üzerinde uygulanmakta olan son sistem saç kaynakları ve son teknoloji saç kaynak dünyasında neler olup bitiyor en son sistem saç uzatma sistemleri ve Saç Kaynak Çeşitleri hakkında karşılaştırmalarını yaparak bilgi vereceğiz.

Hangi sistem uygulanırsa uygulansın saç kaynak çeşitleri saçı birbirine tutturmak için gerekli malzemelerin farklılığı ile oluşmaktadır. Hangi saç kaynak çeşidi olursa olsun saç kaynağı uygulamaları saçı saça yapıştırma, saçı saça sıkıştırma, saçı saça bağlama ya da saçı saça dikerek veya örgü yöntemi kullanılarak yapılmaktadır.

Ve bu saç kaynak ve saç uzatma sistemlerinin hepsini Türkiye de ilk uygulayan kişilerden birisi saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık tarafından başarılı bir şekilde saç kaynak kullanıcılarına yapılmaktadır.

Soğuk ve Sıcak Yapıştırma Saç Kaynak Sistemleri

Keratin Kaynak

Tress Keratin Kaynak

Mikro Bant Saç

Ultrasonik Saç Kaynak

Lazer Saç

Silikon Saç Kaynak

Sıkıştırma Yöntemi Saç Kaynak Sistemleri

Boncuk Kaynak

Tube Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Ultra Uçlu Kaynak

Tress Boncuk Kaynak

Kolay Takılıp Çıkarılan Saç Uzatma Sistemleri

Çıt Çıt

Postiş

Örgü Dikiş ve Bağlama Yöntemi Saç Kaynak Sistemleri

Tress Örgü Saç Kaynak Saçları

Brezilya Düğümü Saç Kaynak