Saç Kaynak Modelleri
sac-kaynak

Sach ® Saç Kaynak Merkezi yüz yapınıza uygun estetik ve kaliteli gerçek insan saçları ile saç uzatmak isteyen fakat saçlarını bir türlü uzatma fırsatı bulamayan kişiler için kişiye özel ultra lüks saç kaynak uygulamaları ile elit saç kaynakları na sahip olmak isteyenler için kişiye özel saç kaynak sistemleri ile hizmet vermektedir.

Saç kaynak uygulamalarında sadece AAA Grade Remy Hair yani 1. sınıf saç kullanmaktayız.

Remy Ham Saç
Remy Ham Saç

Lütfen saç kaynak fiyatları ve avantajı ile saç kaynağı yaptırmak için araştırma yapıyorsanız Sach ®  Saç kaynak merkezinin yapmış olduğu estetik harikası saç kaynaklarını görmeden karar vermeyin. Saça saç ekleme saç kaynak uygulaması değildir. Saç Kaynağı bir sanattır ve biz saç kaynak sanatını kişiye özel uygulamaktayız.

Saç kaynağı yaptırmadan önce saçınıza taktıracağınız saçın kalitesi ve saç kaynak malzemeleri hakkında bilgi edinin. Bunun için sitemizi lütfen inceleyin ve merak ettiğiniz her şey için bize mail ile mesaj yollayın ya da arayın. Sizi saç kaynakları hakkında bilgilendirelim.

Kişiye özel saç kaynak nedir? Diye birçok kez soru soruluyor, bunu şöyle açıklayabiliriz. Saç kaynak uygulaması saçın ince telli dalgalı, düz uzun ya da kısa saça kaynak uygulamalarında tercih edilmesi gereken sistemler birbirinden farklıdır. Saçınıza uygulanacak olan saç kaynak çeşitleri saçınızın cinsine göre tercih edilmelidir.