Sach Hakkında

sac-kaynak-hakkında

Sach Hakkında bilmeniz gerekenler biri 1990 yılından beri Saç Kaynak uygulamaları yapmaktayız. İlk olarak Bakırköy’de saç kaynak uygulamaları yapmaktaydık. Daha sonra işlerimizi büyüterek Florya’da ki 5 katlı villamızda işlerimize devam etmekteyiz.

Sach Saç Kaynak Merkezi olarak her zaman daha iyisini hedefledik ve hala hedefliyoruz. Kaynak uygulamalarını revize ederek, Sach firması olarak yeni kaynak sistemleri çıkartarak ilkleri başaran bir firmanın gururunu yaşamaktayız.

Hedefimiz her zaman uygulamalarımızı daha iyi hale getirebilmek idi. Hiçbir zaman yerimizde saymadık her zaman ileriyi hedefleyerek devam ettik. Bu da bizi Saç Kaynak olarak ileriye taşıdı.
Saç Kaynak Merkezimizde Mikro Bant, Kelebek Bant, Mikro Saç Kaynak ve Nanofilament Saç Kaynak gibi saç kaynak uygulamalarını kimsenin yapamadığı, bilmediği zamanlarda merkezimizde bu uygulamaları yapmaktaydık.

Şuan en son teknoloji ve en görünmez kaynak olan Nanofilamet Saç Kaynağı ilk uygulayan ve yapan bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.
Mikro Bant ve Kelebek Bant kaynak uygulamaları yurt dışında daha önceden de az kişi tarafından bilinmekteydi fakat kullanım ve rahatlık olarak bayanlara uymayan bir kaynak sistemiydi. Yine Sach Saç Kaynak Merkezi olarak bu iki kaynak sistemimizi revize ederek şuan popülerlik olarak aynı zamanda saç da gözükmeyen, rahatlıkla kullanılabilen bir Saç Kaynak sistemi haline getirdik.
Sizlerde saçlarınızda bu rahatlığı ve gözükme olasılığı olmayan kaynaklarımız için Çağrı Merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Sach Saç Kaynak Merkezimizde yapmış olduğumuz kaynak uygulamalarını bakmak isterseniz, aşağıdan videoları izleyebilirsiniz.

WhatsApp Hattımızdan saç kaynak bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

444 3 671 & Whatsapp:0532 592 8842

Bizi sosyal medya da takip edebilirsiniz;
• Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

saç kaynak hakkında
sac-kaynak-hakkında