Saç Kaynağı Modelleri

Sach ® saç kaynak merkezi ultra lüks gerçek insan saçı ile hazırlanmış, 1. sınıf doğal boncuk kaynak ve saç kaynakları ile boncuk kaynağı yada diğer adıyla halka kaynak uygulamasının konfor ve rahatlını profesyonel saç kaynak uzmanlarımızın deneyimli ellerinden sunar.

Boncuk kaynak saç kaynak çeşitletirinin içerisinde en pratik ve sağlıklı kullanıma sahip özellikteki boncuk kaynak yapılması beceri ve dikkat gerektiren bir saç kaynağı uygulamasıdır.

Boncuk Kaynak nedir Halka kaynak nedir? Her ikisi de aynı saç kaynak uygulama çeşidi halka kaynak uygulamasını halk arasındaki ismi boncuk kaynağı dır.

Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır sorusu saç kaynağı yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak ile sorulmaktadır. Boncuk kaynak mikro halkaların içerisnden tığ yardımı ile kullanıcın saçına yapılacak olan kaynak saçlar iç içe geçirilerek özel bir boncuk kaynak pensesi ile sıkıştırılma yöntemi ile yapılmaktadır. Bunu size saç kaynak uzmanımız Murat Kolukırık tarafından yapılmakta olan boncuk kaynak uygulaması video ile izleyebilirsiniz.

 

6 Yorumlar
  1. sitenizi beğendim fiyatları biraz daha netleştirelim boncuk vb.malzemeleri gibi.

    • Saç kaynak malzemesi olarak ne istiyorsunuz?
      Sa. kaynağında ihtiyacınız olan malzemeleri yazın size fiyat bilgisini verelim.

  2. merhaba boncuk kaynak yaptırmak istiyorum saçlarım hiç uzamıyor 70 80 cm civarında 200 adet istiyorum saclarım cok kalın telli fiyat öğrenmek istiyorum sizden birde ankaradada merkeziniz varmı bir adres talep etsem sizden şimdiden teşekkürler

  3. ya erzurumda bayınız var mı

Bir cevap yazın